Izdrukāt

Jau trešo gadu Rīgā 4.maijā notiks Lielās virves vilkšanas sacensības

2014-04-23

Turpinot tradīciju, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienā - 4.maijā - Rīgā jau trešo gadu notiks Lielās virves vilkšanas sacensības starp Daugavas labā un kreisā krasta iedzīvotājiem.

J. G. Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolai būs grafiti interjers

2014-04-16

Šodien, 15. aprīlī,  Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs,  priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs kopā ar skolas vadību, vecākiem un Vācijas Federatīvās Republikas vēstniecības Latvijā pārstāvjiem klātienē  iepazinās ar topošās J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolas, Lauku ielā 9, rekonstrukcijas gaitu.

Foto galerija

Ķengaragā top Valsts policijas iecirknis un sabiedriski nozīmīgs apkalpošanas centrs 

2014-04-14

Šodien, 14. aprīlī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs  kopā ar Iekšlietu ministrijas valsts sekretāri Ilzi Pētersoni-Godmani un Valsts policijas priekšnieku Intu Ķuzi iepazinās ar paveiktajiem rekonstrukcijas darbiem ēkā Aviācijas ielā 15. 

Foto galerija

Uzdos piecu mēnešu laikā nojaukt graustus Lāčplēša ielā un Katoļu ielā

2014-04-14

Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas sēdē šodien atbalstīti lēmumprojekti, kas graustu Katoļu ielā 12 un Lāčplēša ielā 112a īpašniekiem uzliks pienākumu piecu mēnešu laikā vidi degradējošās būves nojaukt, pretējā gadījumā to izdarīs pašvaldība.

Kr.Barona ielas futbola stadiona būvniecība atlikta uz nenoteiktu laiku

2014-04-14

Šodien, 14. aprīlī  Rīgas domes Īpašuma komitejas sēdē deputāti atzina par spēku zaudējušu Rīgas domes lēmumu, ar kuru pašvaldībai piederošais stadions Krišjāņa Barona ielā 116 bija nodots bezatlīdzības lietošanā Latvijas Futbola federācijai. 

Bažījas par grausta noturību Dzirnavu ielā līdzās iepirkšanās centram "Galerija Rīga"

2014-04-14

Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisija noraizējusies par grausta Dzirnavu ielā 63, līdzās iepirkšanās centram "Galerija Rīga", noturību.

Piecstāvu ēkas pirmajā stāvā izvietotas komerctelpas, tostarp pulksteņu veikals "Laiks", bet pārējā ēkas fasāde aizklāta ar dekoratīvo pārsegumu un reklāmām. Tehniskās ekspertīzes liecina, ka ēka ir sliktā tehniskā stāvoklī - tās nolietojums sasniedz 60%, starpstāvu pārsegumi ir bīstami ieliekušies un ēkas siena gar Dzirnavu ielu atdalās no šķērssienām.

Dekoratīviem graustu pārsegiem Rīgā plāno noteikt divu līdz trīs gadu termiņu

2014-04-11

Lai motivētu īpašniekus sakārtot tiem piederošas konservētas ēkas, kuru izskats bojā pilsētvidi, Rīgas domes Īpašuma departaments plāno ierosināt grozījumus Rīgas pašvaldības teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas noteikumos, ierobežojot termiņu, cik ilgi graustus var apklāt ar dekoratīvo pārsegumu. 

Rīgas domes un Iekšlietu ministrijas vadība apmeklēs rekonstruēto Valsts policijas Ķengaraga iecirkni 

2014-04-11

Pirmdien, 14. aprīlī,  plkst. 13.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs kopā ar Valsts policijas priekšnieku Intu Ķuzi un Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes vadību dosies apskatīt, kā norit rekonstrukcijas darbi pašvaldībai piederošajā ēkā Aviācijas ielā 15. 

O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas telpas pēc rekonstrukcijas kļūs divreiz plašākas

2014-04-08

Šodien, 8. aprīlī,  Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un priekšsēdētaja vietnieks Andris Ameriks apsekoja Oskara Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas ēku Skrindu ielā 1, kur  notiek būvniecības darbi. 

Plāno piespiedu kārtā nojaukt četrus graustus Rīgā

2014-03-31

Rīgas domes Īpašuma komitejas deputāti šodien atbalstīja lēmumus par četru graustu piespiedu sakārtošanu pilsētā - Ojāra Vācieša ielā 2B un Juglas ielā 9, kā arī vecā atrakciju vilcieniņa stacijas ēku Mežaparkā un Rīgas Brīvostas pārvaldei piederošu ēku Flotes ielā 11.

Otrajā Vidi degradējošu būvju komisijas sēdē lemj par 18 pilsētas graustiem

2014-03-28

Šodien, 28.martā, otrajā Vidi degradējošu būvju komisijas sēdē nolēma septiņus īpašumus izslēgt no graustu saraksta un tikpat daudziem mainīt klasifikāciju un paaugstināt nekustamā īpašuma nodokļu likmi, savukārt četri vidi degradējoši objekti sarakstā tika iekļauti no jauna.

Latvijas Mākslas akadēmijas 25 jaunie mākslinieki un vides dizaineri prezentē sākotnējās Maskavas ielas izglītības iestāžu fasāžu apdares skices un koncepcijas  

2014-03-26

Šodien, 26. martā, Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs un Latvijas Mākslas akadēmijas rektors Aleksejs Naumovs kopā ar citiem atbildīgajiem speciālistiem iepazinās ar 25 jauno mākslinieku un vides dizaineru sākotnējām Maskavas ielas izglītības iestāžu fasāžu apdares skicēm un koncepcijām.  

Foto galerija

Uzdod piecu mēnešu laikā nojaukt divus graustus Juglā, Rīgas 63.vidusskolas tuvumā

2014-03-18

Rīgas domes sēdē šodien, 18.martā, nolemts uzdot SIA „Juglas birzes" piecu mēnešu laikā sakārtot tai piederošos graustus Juglā, Rīgas 63.vidusskolas tuvumā, pretējā gadījumā to piespiedu kārtā izdarīs pašvaldība.

Plāno publiskot informāciju par graustiem Rīgā un ierobežot termiņu, cik ilgi graustus var piesegt ar dekoratīvo pārsegu

2014-03-14

Šodien, 14.martā, Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisijas sēdē apspriesta iecere veidot publisku graustu reģistru, kā arī ierobežot termiņu, cik ilgi vidi degradējošās būves pieļaujams piesegt ar dekoratīvo pārsegu, pastāstīja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs.

Notiks pirmā Vidi degradējošu būvju komisijas sēde

2014-03-13

Rīt, 14.martā, plkst.10.00 Rīgas domes Īpašuma departamentā (R.Vāgnera ielā 5) notiks pirmā Vidi degradējošu būvju komisijas sēde. To vadīs departamenta direktors un komisijas priekšsēdētājs Oļegs Burovs.