Izdrukāt

Departamenta darba laiks svētku dienās

2014-12-03

Otrdien, 23.decembrī  darba laiks ir līdz plkst.15.00.

24., 25., 26.decembrī departaments nestrādā. 

Otrdien, 30.decembrī darba laiks ir līdz plkst.15.00. 

31.decembrī un 1.janvārī departaments nestrādā. 

Piektdien, 2. janvārī departaments nestrādā un šī darba diena ir pārcelta uz sestdienu, 10. janvāri - darba laiks ir līdz plkst. 16.00.   Sakārtos bankas meitasuzņēmumam piederošu graustu Kungu ielā, kurā plānota viesnīca "Marriott Hotel"

2014-11-25

Rīgas domes deputāti šodien, 25.novembrī, pieņēma lēmumu par grausta Kungu ielā 33 piespiedu sakārtošanu.

Vidi degradējošu būvju komisija rosina mainīt zonējumu Zolitūdes traģēdijas vietas zemesgabalam un nojaukt daudzstāvu būvi

2014-11-14

Šodien, 14. novembrī, Vidi degradējošu būvju komisijas sēdē komisija vienbalsīgi nolēma, ka līdz šī mēneša beigām Priedaines ielas 20 īpašniekiem ir jāiesniedz daudzstāvu būves tehniskais atzinums. Komisija arī aicināja nekustamā īpašuma īpašniekus ētisku un morālu apsvērumu dēļ nojaukt zemesgabalā esošo daudzstāvu būvi un rosināja mainīt zemesgabala zonējumu.

Kungu ielas 33 ēka apdraud garāmgājēju drošību un ir nekavējoties jānorobežo

2014-11-14

Šodien, 14. novembrī, Vidi degradējošu būvju komisija nolēma uzdot Rīgas domes Īpašuma departamentam sagatavot domes lēmumprojektu par nekustamā īpašuma Kungu ielā 33  par piespiedu bīstamo konstrukciju demontāžu.

N.Ušakovs Rīgas 22.vidusskolā apskata paveiktos remontdarbus un tiekas ar skolēniem

2014-11-12

Šodien Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar pašvaldības Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu apmeklēja Rīgas 22. vidusskolu (Bruņinieku ielā 10) un klātienē apsekoja paveiktos vēsturiskās ēkas fasādes un aktu zāles atjaunošanas darbus, kā arī tikās ar skolas vadību un skolēniem.

Rīgas dome atvēl nekustamo īpašumu futbola stadiona būvniecībai

2014-11-04

Rīgas domes deputāti šodien, 4.novembrī, atkārtoti pieņēma Īpašuma departamenta sagatavoto projektu par nekustamo īpašumu Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 116A, Ērgļu ielā 2 un Aleksandra Čaka ielā bez numura, nodošanu bezatlīdzības lietošanā Latvijas Futbola federācijai sporta bāzes ar stadionu būvniecībai.

Rīgas pilsēta, UEFA un LFF vienojas par jaunā stadiona būvniecību

2014-11-04

Otrdien, 4.novembrī,  Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu tikās ar UEFA Nacionālo asociāciju nodaļas vadītāju Teriju Favre (Thierry Favre - Head of National Associations Development),  Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretāru Jāni Mežecki, izpilddirektoru Edgaru Pukinski un LFF stadionu infrastruktūras attīstības komitejas priekšsēdētāju Vladimiru Žuku, lai kopīgi pārrunātu iecerēto stadiona būvniecību. 

Purvciema skolā  bērni apgūs džudo un mācīsies sevi aizsargāt

2014-11-03

Jaunā džudo centra atklāšanā piedalījās Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, pašvaldības Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs un Rīgas Klasiskās ģimnāzijas direktors Romāns Alijevs, Latvijas Džudo federācijas ģenerālsekretārs un vairākkārtējs Olimpisko spēļu dalībnieks un bronzas medaļas ieguvējs Vsevolods Zeļonijs, kā arī skolas sporta treneri un audzēkņi.

Pabeigti konservācijas darbi Zolitūdes traģēdijas vietā

2014-10-31

Zolitūdes traģēdijas teritorijā, Priedaines ielā 20, pabeigti demontētā veikala ēkas pazemes stāva un blakus esošās dzīvojamās ēkas konservācijas darbi. Informēja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs.

Purvciemā atklās jaunu džudo centru „Vsevoloda Zeļonija sporta skola”

2014-10-31

Pirmdien, 3. novembrī, plkst.11.00 Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā (Purvciema ielā 38) tiks atklāts jauns džudo centrs „Vsevoloda Zeļonija sporta skola”. 

Virs Latvijas Nacionālā mākslas muzeja pacelts spāru svētku vainags

2014-10-30

Šodien, 29.oktobrī, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) galvenajā ēkā, Krišjāņa Valdemāra ielā 10a, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, kultūras ministre Dace Melbārde, Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, LNMM direktore Māra Lāce un SIA RE&RE valdes loceklis Didzis Putniņš atzīmēja LNMM Spāru svētkus, kā arī iepazinās ar būvniecības procesu norisi un apskatīja līdz šim paveikto jaunā pazemes apjoma izbūvē.

Spāru svētki Latvijas Nacionālajā Mākslas muzejā

2014-10-27

Trešdien, 29. oktobrī, plkst.13.00 plašsaziņas līdzekļu pārstāvji ir aicināti uz Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja spāru svētkiem. 

Sakārtos graustu blakus "Radisson Blu Daugava" un nojauks graustu Kalnciema ielā

2014-10-27

Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas deputāti šodien atbalstīja sagatavotos Rīgas domes lēmumprojektus par grausta piespiedu sakārtošanu Kuģu ielā 13, blakus "Radisson Blu Daugava", un grausta Kalnciema ielā 167 nojaukšanu.

Rīgas pašvaldība Rīgas pilsētvides sakārtošanā turpmāk sadarbosies ar "Free Riga"

2014-10-27

Lai veicinātu Rīgas pilsētvides sakārtošanu, Rīgas domes Īpašuma departaments 17.oktobrī noslēdza vienošanos par sadarbību ar biedrību "Free Riga".