Izdrukāt

Paldies Rīgas skolu jauniešiem!

2015-09-02

Paldies visiem 60 Rīgas skolu jauniešiem, kuri savā vasaras brīvlaikā strādāja RDĪD! 

Rīgas domes vadība klātienē Zinību dienā sveic trīs skolas 

2015-09-01

Otrdien, 1.septembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane un citas pašvaldības amatpersonas apmeklēja trīs skolas – Rīgas Centra humanitāro vidusskolu, Rīgas 31.vidusskolu un Rīgas Rīnūžu vidusskolu, kur Zinību dienā sveica skolēnus, pedagogus un bērnu vecākus.

Latvijas skolās sākas jaunais mācību gads

2015-09-01

Rīgas Centra humanitārā vidusskola sadarbībā ar Rīgas domi ir tikusi pie jaunām telpām un skolēniem vairs nebūs divas maiņas.

Cienījamie pedagogi, audzēkņi un vecāki!

2015-08-31

Lai mums visiem veiksmīgs un lieliskiem notikumiem bagāts jaunais Zinību gads!

Rīgas domes vadība piedalīsies trīs skolu Zinību dienas svinībās

2015-08-31

Otrdien, 1.septembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane apmeklēs trīs skolas – Rīgas Centra humanitāro vidusskolu (Kr.Barona ielā 97 A), Rīgas 31. vidusskolu (Skuju ielā 11) un Rīgas Rīnūžu vidusskolu (Ziemeļblāzmas ielā 59). Svinīgajos pasākumos piedalīsies arī Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis un Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs.

Zolitūdē līdz traģēdijas gadadienai izveidos pagaidu piemiņas vietu

2015-08-28

Piektdien, 28.augustā, biedrības „Zolitūde 21.11.” pārstāvji un iedzīvotāji  tikās ar Rīgas domes vadību, lai apspriestu vairākas ideju skices Zolitūdes traģēdijas pagaidu piemiņas vietai.

Biedrības „Zolitūde 21.11.” pārstāvji,  iedzīvotāji un Rīgas domes vadība apspriedīs pagaidu piemiņas vietas izveidi Zolitūdē 

2015-08-27

Piektdien, 28.augustā, plkst.13.00  biedrības „Zolitūde 21.11.” pārstāvji un iedzīvotāji  tiksies ar Rīgas domes vadību, lai kopā apspriestu Zolitūdes traģēdijas pagaidu piemiņas vietas ideju skices.

Jaunajā mācību gadā Rīgā būs par 500 pirmklasniekiem vairāk, izglītības ēku remontdarbos ieguldīti 10,5 miljoni eiro

2015-08-26

Rīgas izglītības iestādes ir sagatavotas jaunajam mācību gadam. To ceturtdien, 26. augustā, sākumskolā „Valodiņa” (Blaumaņa ielā 26) preses konferencē apliecināja Rīgas pašvaldības vadība. Kopumā 1. septembrī Rīgā uz skolām un bērnudārziem dosies aptuveni 89 tūkstoši bērnu un jauniešu.

Rātsnamā atklāta izstāde „Krāsas ienāk pilsētā”

2015-08-25

Šodien, 25.augustā, Rīgas Rātsnamā pie  sēžu zāles Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Latvijas Mākslas Akadēmijas rektors Aleksejs Naumovs atklāja izstādi „Krāsas ienāk pilsētā”. 

Rīgas domes Īpašuma departaments - darba vieta vasaras brīvlaikā

2015-08-25

Vasaras brīvlaikā Rīgas domes Īpašuma departamentā virkni darbu veic 60 Rīgas jaunieši no dažādām pilsētas izglītības iestādēm.

Preses konferencē informēs par Rīgas izglītības iestāžu gatavību jaunajam mācību gadam

2015-08-25

Trešdien, 26. augustā, plkst. 11.00 sākumskolā „Valodiņa” (Blaumaņa ielā 26) notiks preses konference par Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu gatavību jaunajam mācību gadam.

A.Ameriks: No bijušās „Radiotehnikas” teritorijas  nekavējoties ir jāizved atkritumu kalni un jāsakārto vidi degradējošas būves

2015-08-24

Pirmdien, 24.augustā, Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Andris Ameriks sasauca pašvaldības un valsts institūciju  operatīvo sanāksmi bijušajā „Radiotehnikas” teritorijā (Kurzemes prospektā 3), kurā uzsvēra, ka no teritorijas  nekavējoties ir jāizved atkritumu kalni un jāsakārto vidi degradējošas būves.

Pašvaldība nojauks degušās ēkas Buru ielā

2015-08-24

Rīgas domes Pilsētas īpašuma komiteja pirmdien nolēma, ka pagājušajā nedēļā nodegušās ēkas Buru ielā 9 ir jānojauc. Galīgais lēmums par to vēl būs jāpieņem domes sēdē.

Andris Ameriks sasauc operatīvo sanāksmi bijušajā „Radiotehnikas” teritorijā

2015-08-23

Pirmdien, 24.augustā, plkst.11 Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Andris Ameriks sasaucis pašvaldības un valsts institūciju  operatīvo sanāksmi bijušajā „Radiotehnikas” teritorijā (Kurzemes prospektā 3). 

Rīgas pilsētvide papildināta ar jauniem monumentālās glezniecības mākslas darbiem uz bērnudārzu fasādēm 

2015-08-12

Šodien, 12.augustā, Rīgas domes (RD) priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Andris Ameriks kopā ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Kasparu Gerhardu apsekoja Rīgas pirmskolas izglītības iestādes, kurām šogad ir veikti siltināšanas darbi Klimata pārmaiņa finanšu instrumenta finansētā (KPFI) projekta ietvaros un uz ēkas fasādēm realizētas RD Īpašuma departamenta izstrādātie mākslinieciski dekoratīvās apdares risinājumi.