Izdrukāt

Rīgas centrā 12 īpašumiem piemēro vidi degradējošas būves klasifikāciju  

2014-10-17

Šodien, 17. oktobrī, notika Vidi degradējošo būvju komisijas izbraukuma sēde uz pilsētas centru, kuras laikā tika apsekoti 18 nekustamie īpašumi un  klātienē novērtēts to vizuālais stāvoklis, kā arī lemts par vidi degradējošas būves klasifikācijas piešķiršanu vai paaugstināto nekustamā īpašuma nodokli.  

Par Rīgas pašvaldības līdzekļiem izbūvētas jaunas telpas Valsts policijas Ķengaraga iecirknim

2014-10-16

Šodien, 16.oktobrī, svinīgi atklāja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ķengaraga iecirkņa jaunās telpas Aviācijas ielā 15. Kādreizējās vidusskolas ēka tika pārbūvētas galvenokārt par Rīgas pašvaldības līdzekļiem. 

Rīgas 19. vidusskolā mācību process norit kā ierasts; Rīgas izglītības iestādēs pārbaudīs jumtu ūdens novadīšanas sistēmu darbību

2014-10-15

Šorīt, 15.oktobrī, Rīgas 19.vidusskolu apsekoja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs un galvenais buvinženieris Leonards Dubkevičs.

Pārdodam, lai attīstītos!

2014-10-13

Pirms dažiem gadiem Rīgas dome uzsāka pilsētas īpašumu inventarizāciju. Ar atbildīga saimnieka rūpību pilsēta pārskata savu īpašumu  lietderīgāko izmantošanu un piemērotību pašvaldības funkciju izpildei. Vairāki pilsētas īpašumi šobrīd jau ir renovēti un paplašināti, bet ēkas un teritorijas, kas nav nepieciešamas iedzīvotāju izglītības, drošības, kultūras un sociālo pakalpojumu sniegšanas nodrošināšanai nolemts pārdot, lai attīstītu citus pilsētas īpašumus. Tādejādi īpašumi, kas nav nepieciešami pašvaldības funkciju nodrošināšanai, iegūst gādīgus un atbildīgus saimniekus, bet pilsēta nepieciešamos finanšu līdzekļus, ko ieguldīt skolās, bērnudārzos, kultūras namos, medicīnas centros, sociālajos namos. Plašāk par pašvaldības nekustamo īpašumu pārdošanas politiku un piedāvājumiem uzņēmējiem, kuriem investējot ir iespēja attīstīt savu uzņēmējdarbību Rīgā, stāsta Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs:

Lemj par valsts īpašumā esošā grausta blakus "Radisson Blu Daugava" piespiedu sakārtošanu

2014-10-13

Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisija 10.oktobra sēdē izlēma sākt lēmumprojekta par grausta Kuģu ielā 13 piespiedu sakārtošanu sagatavošanu, kā arī nosūtīt vēstuli Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai ar lūgumu vērst atbildīgo valsts institūciju uzmanību šim objektam. 

Lai attīstītu Pļavnieku izglītības iestādes, pašvaldība ar privātpersonu mainīsies zemesgabaliem

2014-10-13

Pilsētas īpašuma komitejas deputāti šodien, 13.oktobrī,  atbalstīja zemes maiņas darījumu starp pašvaldību un privātpersonu Kārli Žubecki, kura īpašumā ir zemes gabali pie izglītības iestādēm Pļavnieku apkaimē. Īpašumi tiks mainīti, lai attīstītu Pļavniekos esošās izglītības iestādes.

Atkārtoti lemj par LU stadiona nodošanu Latvijas Futbola federācijai sporta bāzes būvniecībai 

2014-10-13

Šodien, 13.septembrī, Pilsētas Īpašuma komitejas sēdē deputāti atkārtoti apstiprināja Īpašuma departamenta sagatavoto domes lēmuma projektu par nekustamo īpašumu Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 116A Ērgļu ielā 2 un Aleksandra Čaka ielā bez numura nodošanu bezatlīdzības lietošanā sabiedriskā labuma organizācijai - biedrībai "Latvijas Futbola federācija".

Vairākus īpašumus iekļauj graustu sarakstā

2014-10-10

Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisija šodien, 10.oktobrī, iekļāva B kategorijas graustu sarakstā ēku Kuģu ielā 15, kas atrodas blakus viesnīcai "Radisson Blu Daugava". 

Pašvaldība nolemj piespiedu kārtā sakārtot graustu Barona ielā 88A

2014-10-07

Rīgas domes deputāti šodien, 7. oktobrī, sēdē nolēma piespiedu kārtā sakārtot graustu Krišjāņa Barona ielā 88A.

 

Īstenojas jauna investīciju programma - visiem apkaimes iedzīvotājiem pieejami fizisko aktivitāšu un bērnu rotaļlaukumi pie skolām

2014-09-30

Šodien, 29. septembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs apskatīja jaunizveidoto fizisko aktivitāšu laukumu pie Rīgas 64. vidusskolas Ūnijas ielā 93 un tikās ar skolas direktori un sporta skolotājiem.

Apsekos Zolitūdē sagruvušā veikala „Maxima” paveiktos demontāžas un teritorijas sakārtošanas darbus

2014-09-30

Trešdien, 1.oktobrī, plkst.14.00 Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, pilsētas Būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs un pašvaldības atbildīgie speciālisti dosies uz Zolitūdi, lai apsekotu, kā notiek lielveikala „Maxima” (Priedaines ielā 20) ēkas virszemes daļu bīstamo konstrukciju demontāžas un teritorijas sakopšanas darbi. Apsekošanā piedalīsies arī biedrības „Zolitūde 21.11” pārstāvji. 

Rīgas 1. slimnīcā atklāts  mūsdienīgākais operāciju bloks Latvijā

2014-09-29

Šodien, 29. septembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs un Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte kopā ar veselības nozares speciālistiem un slimnīcas vadību atklāja Rīgas 1. slimnīcas jauno operāciju bloku.

Domes vadība apmeklēs 64.vidusskolas jaunos sporta aktivitāšu laukumus, kas būs pieejami arī apkārtnes iedzīvotājiem

2014-09-29

Otrdien, 30.septembrī, plkst. 13.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs apsekos Rīgas 64. vidusskolas (Ūnijas ielā 93) labiekārtoto skolas teritoriju ar ierīkotajiem fizisko aktivitāšu laukumiem un tiksies ar skolas sporta skolotājiem.

Par 4,07 miljoniem izsolīs Rīgas pašvaldības zemi pie lidostas

2014-09-29

Rīgas pašvaldība šā gada 17.oktobrī kā lietu kopību par 4 074 400 eiro izsolīs 16 neapbūvētus zemesgabalus pie lidostas "Rīga", liecina Rīgas domes Īpašuma departamentā sniegtā informācija.

Pļavnieku izglītības iestāžu attīstība iezīmēta uz vairāk nekā 5 ha pašvaldībai piederošas zemes

2014-09-25

Ceturtdien, 25.septembrī, Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu un Izglītības, kultūras  un sporta departamenta direktora vietnieku Ivaru Balamovski apmeklēja divas Pļavnieku apkaimes izglītības iestādes - pirmsskolas izglītības iestādi 262 (Lubānas ielā 127) un Rīgas Pļavnieku pamatskolu (J.Grestes ielā 14), kurās lēma par turpmāk nepieciešamajiem ieguldījumiem izglītības iestāžu attīstībā.