Izdrukāt

Renovētajā bērnudārzā „Kurzeme” ir radīta moderna un interaktīva vide 

2014-09-22

Šodien, 22. septembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu un Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktora vietnieku Ivaru Balamovski apsekoja  pirmsskolas izglītības iestādi ,,Kurzeme'' (Slokas ielā 130) un iepazinās ar jaunā bērnudārza darbību. 


Rīgas Krievu teātra eksperimentālā skatuve gatava jauniem radošiem izaicinājumiem

2014-09-08

Šodien, 8.septembrī, Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī (Kaļķu ielā 16) direktors Eduards Cehovals un teātra jaunie aktieri kopā ar Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītāju Andri Ameriku  un Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu atklāja eksperimentālo skatuvi, kura ir gatava jauniem radošiem izaicinājumiem. 

Rīgas domes pārstāvji piedalījās Zinību dienas svinībās trīs Rīgas skolās

2014-09-01

Šodien, Zinību dienā, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un viņa vietnieks Andris Ameriks kopā ar Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu apmeklēja trīs Rīgas skolas. 

Pārbaudīja vairāku Rīgas izglītības iestāžu sagatavotību jaunajam  mācību gadam

2014-08-28

Šodien, 28. augustā, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu turpināja jau vairāku gadu garumā iesākto tradīciju un devās uz vairākām Rīgas izglītības iestādēm un  pārbaudīja to ēku un teritoriju sagatavotību jaunajam mācību gadam un pārrunāja virkni darba jautājumus ar attiecīgo iestāžu vadītājiem.  

Jaunajā mācību gadā Rīgā vairāk bērnudārznieku un skolēnu, remontdarbos ieguldīti 28,1 miljons eiro

2014-08-28

Rīgas izglītības iestādes ir sagatavotas jaunajam mācību gadam. Šogad ir palielinājies audzēkņu skaits pirmsskolas izglītības iestādes un skolās, kā arī ievērojami līdzekļi ieguldīti izglītības iestāžu ēku renovācijā un apkārtnes labiekārtošanā.

Graustu Brīvības ielā nojauks, par graustiem K.Valdemāra ielā lems pēc izsoles

2014-08-22

Rīgas domes Vidi degradējošo būvju komisijas sēdē šodien atbalstīts lēmums par nojaukšanu un piespiedu sakārtošanu ēkai Brīvības ielā 78A, ēkām Krišjāņa Valdemāra ielā 41 un 43 patlaban noris izsole, lēmumu par graustu sakārtošanu pieņems, kad tā beigsies.

Līvu laukumā atklāta ekspozīcija ar LMA studentu radītajiem Rīgas bērnudārzu un skolu ēku fasāžu apgleznojumiem

2014-08-20

Šodien, 20. augustā,  Līvu laukumā Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks  Andris Ameriks, Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs un Latvijas Mākslas Akadēmijas (LMA) prof. rektors Aleksejs Naumovs atklāja ekspozīciju ar LMA studentu radītiem Rīgas bērnudārzu un skolu ēku fasāžu apgleznojumiem.

Atklās ekspozīciju ar LMA studentu radītajiem Rīgas izglītības iestāžu fasāžu apgleznojumiem 

2014-08-19

Trešdien, 20. augustā,  plkst. 12.00 Līvu laukumā atklās Rīgas domes Īpašuma departamenta sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem radīto ekspozīciju par monumentālās glezniecības paraugiem uz Rīgas pilsētas izglītības iestāžu ēku fasādēm.  

Vecmīlgrāvī  top jauns stadions un bērnudārzs iegūst jaunu vizuālo tēlu

2014-08-18

Šodien, 18.augustā,  Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar domes priekšsēdētāja vietnieku Andri Ameriku un  Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu apsekoja būvdarbu norisi Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē „Laumiņa” Kalngales ielā 2 un Rīgas 31.vidusskolā Skuju ielā 1.

Apstiprina četru graustu piespiedu sakārtošanu  

2014-08-18

Šodien, 18. augustā,  Rīgas domes Īpašuma komitejas sēdē deputāti apstiprināja četrus lēmumus par pilsētā esošo graustu piespiedu sakārtošanu. Tie ir dažādiem privātīpašniekiem piederoši grausti Aleksandra Čaka ielā 127, Aizupes ielā 18, Kalnciema ielā 43, kā arī Jūrmalas gatvē 52B. 

Zolitūdē sagruvušā veikala „Maxima” demontāžas un teritorijas sakārtošanas darbu gaitu apsekos Rīgas pašvaldības atbildīgo departamentu vadība un speciālisti

2014-08-15

Otrdien, 19. augustā, plkst. 12.00 Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs un pilsētas Būvvaldes vadītāja pienākumu izpildītājs Jānis Belkovskis kopā ar citiem pašvaldības atbildīgajiem speciālistiem apsekos Zolitūdē sagruvušā lielveikala „Maxima” (Priedaines ielā 20) ēkas virszemes daļu bīstamo konstrukciju demontāžas un teritorijas sakopšanas darbu gaitu. Sanāksmē piedalīsies arī biedrības „Zolitūde 21.11” pārstāvji. 

VEF kultūras pils atjaunošana ir Rīgas domes prioritāte numur viens

2014-08-04

Šodien, 4. augustā, pēc Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka Andra Amerika iniciatīvas VEF Kultūras pili (Ropažu ielā 2) apmeklēja kultūras ministre Dace Melbārde un vides un aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš. Tikšanās mērķis bija apskatīt telpas, saņemt atbildīgo ministru atbalstu ēkas rekonstrukcijas darbiem un kopīgi izlemt par Eiropas Savienības finansējuma piesaisti ēkas atjaunošanai. 

Oļegs Burovs: Graustu īpašniekus vajadzētu vairāk sodīt

2014-08-04

"Graustu īpašnieki ir dažādi, tomēr lielākoties, lai sakārtotu savu īpašumu, viņiem ir nepieciešams stimuls, tāpēc, manuprāt, graustu īpašniekus vajadzētu vairāk sodīt,” sarunā ar Neatkarīgo minēja Rīgas Domes (RD) Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs.

Tiek izsolīta 1-stāvu ēka, divas palīgēkas un zemesgabals Berģu ielā 4 (Berģos)

2014-07-17

 

Platība: 1-stāvu ēkai – 190 m2, nojumei – 31,10 m2, un šķūnim – 42,60 m2 un zemesgabalam – 86 m².

Izsoles sākumcena: EUR 50 000.

Tiek izsolīti 16 neapbūvēti zemesgabali, kā lietu kopība pie lidostas „Rīga”. 

2014-07-15

 

Platība: 308 240 m².

Izsoles sākumcena:  EUR 4 074 400 (13,22 EUR/m2).