Izdrukāt

Pabeigti konservācijas darbi Zolitūdes traģēdijas vietā

2014-10-31

Zolitūdes traģēdijas teritorijā, Priedaines ielā 20, pabeigti demontētā veikala ēkas pazemes stāva un blakus esošās dzīvojamās ēkas konservācijas darbi. Informēja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs.

Purvciemā atklās jaunu džudo centru „Vsevoloda Zeļonija sporta skola”

2014-10-31

Pirmdien, 3. novembrī, plkst.11.00 Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā (Purvciema ielā 38) tiks atklāts jauns džudo centrs „Vsevoloda Zeļonija sporta skola”. 

Virs Latvijas Nacionālā mākslas muzeja pacelts spāru svētku vainags

2014-10-30

Šodien, 29.oktobrī, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) galvenajā ēkā, Krišjāņa Valdemāra ielā 10a, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, kultūras ministre Dace Melbārde, Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, LNMM direktore Māra Lāce un SIA RE&RE valdes loceklis Didzis Putniņš atzīmēja LNMM Spāru svētkus, kā arī iepazinās ar būvniecības procesu norisi un apskatīja līdz šim paveikto jaunā pazemes apjoma izbūvē.

Spāru svētki Latvijas Nacionālajā Mākslas muzejā

2014-10-27

Trešdien, 29. oktobrī, plkst.13.00 plašsaziņas līdzekļu pārstāvji ir aicināti uz Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja spāru svētkiem. 

Sakārtos graustu blakus "Radisson Blu Daugava" un nojauks graustu Kalnciema ielā

2014-10-27

Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas deputāti šodien atbalstīja sagatavotos Rīgas domes lēmumprojektus par grausta piespiedu sakārtošanu Kuģu ielā 13, blakus "Radisson Blu Daugava", un grausta Kalnciema ielā 167 nojaukšanu.

Rīgas pašvaldība Rīgas pilsētvides sakārtošanā turpmāk sadarbosies ar "Free Riga"

2014-10-27

Lai veicinātu Rīgas pilsētvides sakārtošanu, Rīgas domes Īpašuma departaments 17.oktobrī noslēdza vienošanos par sadarbību ar biedrību "Free Riga".

Rīgas centrā 12 īpašumiem piemēro vidi degradējošas būves klasifikāciju  

2014-10-17

Šodien, 17. oktobrī, notika Vidi degradējošo būvju komisijas izbraukuma sēde uz pilsētas centru, kuras laikā tika apsekoti 18 nekustamie īpašumi un  klātienē novērtēts to vizuālais stāvoklis, kā arī lemts par vidi degradējošas būves klasifikācijas piešķiršanu vai paaugstināto nekustamā īpašuma nodokli.  

Par Rīgas pašvaldības līdzekļiem izbūvētas jaunas telpas Valsts policijas Ķengaraga iecirknim

2014-10-16

Šodien, 16.oktobrī, svinīgi atklāja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ķengaraga iecirkņa jaunās telpas Aviācijas ielā 15. Kādreizējās vidusskolas ēka tika pārbūvētas galvenokārt par Rīgas pašvaldības līdzekļiem. 

Rīgas 19. vidusskolā mācību process norit kā ierasts; Rīgas izglītības iestādēs pārbaudīs jumtu ūdens novadīšanas sistēmu darbību

2014-10-15

Šorīt, 15.oktobrī, Rīgas 19.vidusskolu apsekoja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs un galvenais buvinženieris Leonards Dubkevičs.

Pārdodam, lai attīstītos!

2014-10-13

Pirms dažiem gadiem Rīgas dome uzsāka pilsētas īpašumu inventarizāciju. Ar atbildīga saimnieka rūpību pilsēta pārskata savu īpašumu  lietderīgāko izmantošanu un piemērotību pašvaldības funkciju izpildei. Vairāki pilsētas īpašumi šobrīd jau ir renovēti un paplašināti, bet ēkas un teritorijas, kas nav nepieciešamas iedzīvotāju izglītības, drošības, kultūras un sociālo pakalpojumu sniegšanas nodrošināšanai nolemts pārdot, lai attīstītu citus pilsētas īpašumus. Tādejādi īpašumi, kas nav nepieciešami pašvaldības funkciju nodrošināšanai, iegūst gādīgus un atbildīgus saimniekus, bet pilsēta nepieciešamos finanšu līdzekļus, ko ieguldīt skolās, bērnudārzos, kultūras namos, medicīnas centros, sociālajos namos. Plašāk par pašvaldības nekustamo īpašumu pārdošanas politiku un piedāvājumiem uzņēmējiem, kuriem investējot ir iespēja attīstīt savu uzņēmējdarbību Rīgā, stāsta Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs:

Lemj par valsts īpašumā esošā grausta blakus "Radisson Blu Daugava" piespiedu sakārtošanu

2014-10-13

Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisija 10.oktobra sēdē izlēma sākt lēmumprojekta par grausta Kuģu ielā 13 piespiedu sakārtošanu sagatavošanu, kā arī nosūtīt vēstuli Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai ar lūgumu vērst atbildīgo valsts institūciju uzmanību šim objektam. 

Lai attīstītu Pļavnieku izglītības iestādes, pašvaldība ar privātpersonu mainīsies zemesgabaliem

2014-10-13

Pilsētas īpašuma komitejas deputāti šodien, 13.oktobrī,  atbalstīja zemes maiņas darījumu starp pašvaldību un privātpersonu Kārli Žubecki, kura īpašumā ir zemes gabali pie izglītības iestādēm Pļavnieku apkaimē. Īpašumi tiks mainīti, lai attīstītu Pļavniekos esošās izglītības iestādes.

Atkārtoti lemj par LU stadiona nodošanu Latvijas Futbola federācijai sporta bāzes būvniecībai 

2014-10-13

Šodien, 13.septembrī, Pilsētas Īpašuma komitejas sēdē deputāti atkārtoti apstiprināja Īpašuma departamenta sagatavoto domes lēmuma projektu par nekustamo īpašumu Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 116A Ērgļu ielā 2 un Aleksandra Čaka ielā bez numura nodošanu bezatlīdzības lietošanā sabiedriskā labuma organizācijai - biedrībai "Latvijas Futbola federācija".

Vairākus īpašumus iekļauj graustu sarakstā

2014-10-10

Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisija šodien, 10.oktobrī, iekļāva B kategorijas graustu sarakstā ēku Kuģu ielā 15, kas atrodas blakus viesnīcai "Radisson Blu Daugava". 

Pašvaldība nolemj piespiedu kārtā sakārtot graustu Barona ielā 88A

2014-10-07

Rīgas domes deputāti šodien, 7. oktobrī, sēdē nolēma piespiedu kārtā sakārtot graustu Krišjāņa Barona ielā 88A.