Izdrukāt

Šodien Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) tiksies ar Lietuvas uzņēmuma "Maxima" akcionāriem, lai pārrunātu īpašumu Zolitūdes traģēdijas vietā, Rīgā, pārņemšanu pašvaldības īpašumā.

2015-07-28

Iecerēts, ka "Maxima" grupas uzņēmums SIA "Tineo" pašvaldības īpašumā nodos tam piederošā īpašuma Priedaines ielā 20 domājamās daļas.

"Atklāts jautājums": Labs darbs: Kā to atrast Latvijā?

2015-07-28

Latvijas Radio  raidījumā "Atklāts jautājums" viesojas Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs. 

Tiek diskutēts par iespējām atrast labu darbu Latvijā un Rīgā. Kādi ir kritēriji meklējot labu darba vietu kā arī kādas ir iespējas darba devējiem atrast labus darbiniekus uc.

Latvijas iedzīvotāji jau ziņojuši par 57 nelikumīgi apzīmētiem objektiem

2015-07-16

Līdz 26. jūlijam visā Latvijā norisinās kampaņa Cif tīra Latviju. Kampaņas ietvaros no dažādām ēkām, celtnēm un vides objektiem, par kuriem saņemti pieteikumi no Latvijas iedzīvotājiem, ar Cif tīrīšanas komandas palīdzību, tiek notīrīti zīmējumi un uzraksti, atgriežot šīm vietām sākotnējo izskatu. Kopumā kampaņas ietvaros tīrīšanai jau ir pieteikti 57 objekti gan no Rīgas, gan Jelgavas, gan Jūrmalas, kā arī citām Latvijas pilsētām. Šobrīd jau 235 kvadrātmetri ir sakopti un atbrīvoti no rupjajiem uzrakstiem un neglītajiem zīmējumiem.

Degušo graustu Pļaviņu ielā Rīgā apņēmušies nojaukt un sakārtot īpašnieki

2015-07-15

Naktī uz 14.jūliju degušā B kategorijas grausta Pļaviņu ielā 10 īpašnieki ir sākuši tā demontāžas darbus.

Piespiedu kārtā demontēs aizvadītajā naktī degušo Rīgas graustu

2015-07-14

Rīgas domes Īpašuma departaments ir sagatavojis lēmumprojektu par aizvadītajā naktī degušā grausta Pļaviņu ielā 10 sakārtošanu.

Rīgas domes pārstāvji apsekojuši remontdarbu norisi divās Rīgas skolās

2015-07-07

Apsekota remontdarbu gaita Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolā un Rīgas Centra humanitārajā vidusskolā, norādīja Rīgas domē. Apsekošanu veica Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu, Izglītības, kultūras un sporta komitejas vadītāju Eiženiju Aldermani un vairāku pilsētas izglītības iestāžu skolēniem.

Rīgas izglītības iestādēs plāno likvidēt otrās maiņas apmācību; šobrīd norit aktīvi remontdarbi

2015-07-06

Šodien, 6.jūlijā, Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Andris Ameriks  kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu, Izglītības, kultūras un sporta komitejas vadītāju Eiženiju Aldermani un  pilsētas izglītības iestāžu skolniekiem, direktoriem un atbildīgiem speciālistiem  apsekoja remontdarbu gaitu Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolā (Bruņinieku ielā 24a) un Rīgas Centra Humanitārajā vidusskolā (Kr. Barona ielā 97a). 

Rīgas domes Īpašuma komiteja lems par zemesgabala Priedaines ielā 20 maiņu

2015-07-03

Šodien, 3.jūlijā, Rīgas domes Īpašuma departaments saņēmis SIA „Homburg Zolitude” un SIA „Tineo” sagatavotās vēstules, kurā zemesgabala Priedaines ielā 20 īpašnieki apliecina iespējamo nekustamā īpašuma maiņas darījumu.

Apsekos remontdarbus divās vidusskolās un pārrunās interjera risinājumus Rīgas izglītības iestādēs

2015-07-03

Pirmdien, 6.jūlijā, plkst.12.00 Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu, Izglītības, kultūras un sporta komitejas vadītāju Eiženiju Aldermani un vairāku pilsētas izglītības iestāžu skolniekiem apsekos remontdarbu gaitu Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolā (Bruņinieku ielā 24a) un Rīgas Centra Humanitārajā vidusskolā (Kr.Barona ielā 97a).

Apstiprināti lēmumi par trīs Rīgas graustu sakārtošanu

2015-06-29

Šodien, 29.jūnijā, Rīgas domes  Īpašuma komitejas sēdē deputāti apstiprināja trīs lēmumus par graustu piespiedu sakārtošanu. Tie ir īpašumi Martas Rinkas ielā 10a, Liedes ielā 26b un Pakalniešu ielā 25.

RD Īpašuma departamentā vasarā apmācības darbus veic 60 jaunieši no dažādām Rīgas skolām

2015-06-27

Vasaras brīvlaikā Rīgas domes Īpašuma departamentā virkni darbu veic 60 Rīgas jaunieši no dažādām pilsētas izglītības iestādēm. Lielākā daļa no viņiem īsteno Nodarbības valsts aģentūras projektu „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”.

Rīgas apkaimēs turpinās attīstīt visiem iedzīvotājiem pieejamus sporta centrus

2015-06-25

Ikvienā Rīgas apkaimē jāattīsta daudzfunkcionāla sporta un fizisko aktivitāšu infrastruktūra, šādu nepieciešamību ceturtdien, 25. jūnijā, apstiprināja visi šai tēmai veltītas diskusijas dalībnieki -  Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs,  Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Gunti Helmanis, kā arī „Ghetto games” vadītājs Raimonds Elbakjans, kuri tikās ar vairāku Rīgas izglītības iestāžu audzēkņiem  un to direktoriem jaunizveidotajā Rīgas 31. vidusskolas daudzfunkcionālajā  sporta stadionā (Skuju ielā 11, Vecmīlgrāvī). 

Rīgas domes vadība kopā ar izglītības iestāžu direktoriem un audzēkņiem diskutēs par fizisko un sporta aktivitāšu iespējām  pilsētā

2015-06-19

Ceturtdien, 25. jūnijā, plkst.10.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu, Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktoru Gunti Helmani, kā arī „Ghetto games” vadītāju Raimondu Elbakjanu tiksies ar vairāku Rīgas izglītības iestāžu audzēkņiem un to direktoriem jaunizveidotajā Rīgas 31. vidusskolas daudzfunkcionālajā sporta stadionā (Skuju ielā 11, Vecmīlgrāvī) un kopīgi diskutēs par fizisko un sporta aktivitāšu iespējām pilsētā.

Apsveikums svētkos

2015-06-18

Līksmus un pozitīvām emocijām bagātus Līgo svētkus! Smelties spēku un enerģiju no īsākās nakts gaismas un, lai līst visskaistākais lietus!

Rīgas domes Īpašuma departaments izsludina iepirkumu konkursu par VEF Kultūras pils rekonstrukciju un renovāciju

2015-06-15

Lai īstenotu VEF Kultūras pils rekonstrukciju līdz Latvijas valsts dibināšanas simtgades jubilejai, Rīgas domes Īpašuma departaments ir izsludinājis iepirkumu konkursu par VEF Kultūras pils rekonstrukciju un renovāciju.