Izdrukāt

Marts – Labs servisa mēnesis arī Rīgas domes Īpašuma departamentā

2015-03-02

Arī šogad Rīgas domes Īpašuma departaments piedalās kampaņā „Uzslavē labu servisu 2015”, kura norisināsies visu marta mēnesi. 

Rīgas pašvaldība sešos bērnudārzos šogad nomainīs virtuves blokus

2015-02-20

Rīgas pašvaldība šogad plāno investēt 1,03 miljonus eiro sešu pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu virtuves bloku nomaiņā, katram no tiem atvēlot vismaz 171 000 eiro, liecina domes pieņemtais šā gada budžeta plāns.

Ar aizņēmumu un līdzfinansējumu Rīgas pašvaldība vēlas īstenot vērienīgus rekonstrukcijas projektus

2015-02-18

Rīgas dome atvēlējusi vismaz 12 miljonu eiro investīcijas galvaspilsētas izglītības iestāžu remontdarbiem, ņemot aizņēmumu Valsts kasē, vienlaikus ar Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumu turpina divu kultūras objektu atjaunošanu - Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) un VEF Kultūras pils. Pirmā objekta atjaunošanas darbi tiks pabeigti jau šogad, tai pašā laikā otrā projekta realizāciju vēlas sākt un noslēgt pēc pusotra gada, tam tērējot 13 miljonus eiro. Vērienīgi celtniecības darbi asociējas ar lielām izmaksām, kas sabiedrībā nereti saistās ar iespējamiem korupcijas riskiem. Par plānotajiem darbiem, izmaksām un jau gadu desmitiem lolotu projektu īstenošanas gaitu, kā arī korupcijas risku novēršanu savā darba praksē stāsta Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs.

Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoram Oļegam Burovam „Ēnu dienā 2015" līdzi sekoja deviņas ēnas no dažādām Rīgas skolām 

2015-02-12

O.Burovam ēnu dienā sekoja deviņas ēnas un tās ne tikai iepazinās ar rekonstrukcijas gaitu Latvijas Nacionālajā Mākslas muzejā, bet novēroja ikdienas darbu procesu pie šogad realizējamiem izglītības objektiem - Daugavas promenādē, Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā, un grausta nojaukšanas gaitu Lomonosova ielā 5. 

Rīgā sākta ēku fasāžu apgleznošana 

2015-02-12

Jau pērn vairāk nekā 20 Rīgas mācību iestāžu, piemēram, skolu fasādes, apgleznojuši Mākslas akadēmijas studenti. 

SIA „Rīgas pilsētas lombards” kapitāla daļas iegādāsies SIA "ExpressCredit"

2015-02-11

SIA „Rīgas pilsētas lombards” kapitāla daļas par 880 000 eiro iegādāsies viens no zināmākajiem kreditēšanas pakalpojumu uzņēmumiem Latvijā - SIA "Expresscredit". 

Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoram Oļegam Burovam „Ēnu dienā" līdzi sekos deviņas ēnas no dažādām Rīgas skolām

2015-02-11

O.Burovam ēnu dienā sekos deviņas ēnas un tās ne tikai iepazīsies ar rekonstrukcijas gaitu LNMM, bet novēros ikdienas darbu procesu pie šogad realizējamiem objektiem un sakārtojamiem graustiem. 

Ar jaunās www vietnes grausti.riga.lv starpniecību iedzīvotāji varēs piedalīties pilsētvides sakārtošanā

2015-02-10

Šodien Rīgas domes Īpašuma departaments atklāja un prezentēja jaunu tīmekļa vietni grausti.riga.lv.

Vairākās Rīgas skolās šogad nomainīs mākslīgo futbola laukumu segumu

2015-02-09

Papildus pagājušonedēļ akceptētajam līdzekļu izlietojumam 2015.gadā - 2,08 miljoniem eiro - Rīgas domes Pilsētas īpašuma komiteja šodien akceptēja 141 000 eiro izlietojumu atsevišķu Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu labiekārtošanas darbiem.

Rīgas domes Īpašuma departamenta realizētie objekti pretendē uz labākās būves Latvijā 2014. gadā balvām

2015-02-06

Latvijas valsts mēroga konkursam „Latvijas Būvniecības Gada balva 2014” kvalificēti vairāk kā 50 pieteikumi ēkām, inženierbūvēm un publiskās ārtelpas objektiem, kas nodoti ekspluatācijā 2014. gada laikā un atbilst konkursā izvirzīto kritēriju kopumam. Rezultāti tiks paziņoti 2015.gada 19.martā svinīgās ceremonijas laikā.

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja ēkas rekonstrukcija ir sadārdzinājusies

2015-02-06

Rīgas domes Īpašumu departamenta direktors Oļegs Burovs norāda, ka sadarbība notiek ar arhitektiem no Lietuvas un viņi aug kopā ar šo projektu. Burovs uzskata, ka projektam šobrīd nav nekādu apdraudējumu.


Ar trešo piegājienu par samazinātu sākumcenu izsolīs bijušās Rīgas Herdera vidusskolas telpas

2015-02-03

Rīgas pašvaldība par samazinātu izsoles sākumcenu - 3,6 miljoniem eiro - ar trešo piegājienu izsolīs jūgendstila piecstāvu mūra ēku kopā ar zemesgabalu Rīgas centrā, Skolas ielā 32. 

Rīgas dome šogad turpinās pašvaldības ēku remontus

2015-02-02

Šodien Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas deputāti izskatīja un atbalstīja Īpašuma departamenta priekšlikumus par kapitālo līdzekļu izlietojumu 2015.gadā. Izglītības un pirmsskolas izglītības iestāžu, kultūras un administratīvo iestāžu, kā arī veselības, sociālās aprūpes un citu pašvaldības īpašumā esošo ēku remontam tiks izlietoti 2080000 eiro.

Būtiski sarucis graustu skaits Rīgā

2015-01-29

Šo jautājumu atrisināt palīdzējusi paaugstinātā nekustamā īpašuma nodokļa likme, kas jau trīs gadus jāmaksā graustu īpašniekiem. Daudziem īpašniekiem, kuri gadiem ilgi nevēlējās sakopt savus namus, tieši šis maksājums licis rīkoties.

Rīgas pašvaldība bez atlīdzības pārņems savā īpašumā bērnudārza ēku Katrīnas ielā

2015-01-28

Rīgas domes deputāti 27.janvāra domes sēdē atbalstīja ēkas Katrīnas ielā 5A bezatlīdzības pārņemšanu pašvaldības īpašumā.