Izdrukāt

Rīgas izglītības iestādēm pārbaudīs bēniņus un pagrabstāvus, uzstādīs ugunsdrošības sistēmas

2015-11-27

Šodien, 26.novembrī, notikušajā preses brīfingā Rīgas domes priekšsēdētājs Andris Ameriks paziņoja, ka saistībā ar neseno ugunsgrēku Juglas vidusskolā un sākumskolā, visām Rīgas izglītības iestādēm nākamgad pārbaudīs bēniņu un pagrabstāvu telpas, kā arī uzstādīs jaunas ugunsdrošības sistēmas.

Rīga TV24 raidījumā “Dienas personība" saruna ar Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu. 

2015-11-25

Raidījumā tiek pārrunāti jautājumi par 21.novembra Zolitūdes traģēdijas upuru piemiņas vietu, graustu sakārtošanu, balkonu pārbūvi un Nacionālā Mākslas muzeja atklāšanu.


Līvu laukumā atklāta vides izstāde „Rainis un Aspazija pāri laikiem Rīgas teātros”

2015-11-09

Šodien, 9.novembrī, 12.00 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Latvijas Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis Līvu laukumā atklāja vides izstādi „Rainis un Aspazija pāri laikiem Rīgas teātros”, kas veltīta Latvijas dižgaru 150. jubilejas gadam.

Zolitūdes traģēdijas piemineklis - emocionāls, bet ne nomācošs

2015-11-09

Līdz 21. novembrim, kad tiks pieminēta Zolitūdes traģēdija palikušas divas nedēļas un šobrīd notiek intensīvs darbs, lai pabeigtu pieminekli, ko izvietos traģēdijas vietā. Lai būtu emocionāls, bet ne nomācošs - tāds bijis galvenais vadmotīvs pieminekļa autorei Artai Goldbergai.

Līvu laukumā atklās vides izstādi „Rainis un Aspazija pāri laikiem Rīgas teātros”

2015-11-06

Pirmdien, 9.novembrī, plkst.12.00 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un  Kultūras ministre Dace Melbārde  Līvu laukumā atklās vides izstādi „Rainis un Aspazija pāri laikiem Rīgas teātros”, kas veltīta Latvijas dižgaru 150. jubilejas gadam.

Turpinās Rīgas Austrumu vidusskolas ēkas rekonstrukcija

2015-11-05

Ceturtdien, 5.novembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, kopā ar skolas vadību, skolotājiem, audzēkņiem un viņu vecākiem iepazinās ar rekonstrukcijas darbu gaitu  jaunizveidotajā Rīgas Austrumu vidusskolā, Viļānu ielā 13. 

N.Ušakovs novērtēs paveiktos rekonstrukcijas darbus jaunajā Rīgas Austrumu vidusskolā

2015-11-04

Ceturtdien, 5.novembrī, plkst. 13.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, kopā ar departamenta speciālistiem ieradīsies skolas ēkā Viļānu ielā 13, lai pārbaudītu rekonstruētās telpas, kurās turpmāk mācīsies Rīgas Austrumu vidusskolas skolēni.

Purvciema iedzīvotājiem un Rīgas Klasiskās ģimnāzijas skolēniem jauns stadions

2015-11-02

Šodien, 2.novembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Francijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Stefanu Viskonti apskatīja gandrīz pilnībā labiekārtoto Rīgas Klasiskās ģimnāzijas stadionu Purvciema ielā 38.

Rīgā nojaukts grausts Juglas krastmalā

2015-11-02

Rīgā ir demontēta vidi degradējoša būve Juglas krastmalā 1.  Šīs būves un zemesgabala, uz kura tā atradās, īpašniece ir SIA "Latectus".

Rīgā ir sakārtotas vidi degradējošas būves Vaļņu ielā

2015-11-02

Rīgā ir sakārtotas vidi degradējošas būves Vaļņu ielā 31/33. Šai vietā atrodas divas četrstāvu dzīvojamās ēkas. Privātpersonai piederošais nekustamais īpašums ir sadalīts deviņos dzīvokļu īpašumos.

Rīgas domes vadība kopā ar Francijas vēstnieku apsekos paveiktos labiekārtošanas darbus Rīgas Klasiskās ģimnāzijas stadionā

2015-10-30

Pirmdien, 2.novembrī, plkst.15 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Francijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Stefanu Viskonti apsekos paveiktos  labiekārtošanas darbus Rīgas Klasiskās ģimnāzijas stadionā (Purvciema ielā 38).

Rīgā plāno sakārtot graustus Flotes un Andreja Saharova ielā

2015-10-26

Rīgā plāno sakārtot vēl vairākus graustus un teritorijas Flotes ielā un Andreja Saharova ielā, šodien vienojās Rīgas Pilsētas īpašuma komitejas deputāti.