Izdrukāt


Ar Rīgas pašvaldības finansiālu atbalstu atjauno vēsturiskās ēku fasādes 

2016-07-13

Šodien, 13.jūlijā, Rīgas domes priekšsēdētaja vietnieks Andris Ameriks kopā ar RD Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu, departamenta speciālistiem un ēku īpašniekiem apsekoja  ar Rīgas pašvaldības finansiālu atbalstu atjaunotās pilsētas kultūras mantojuma ēku fasādes  - Lāčplēša ielā 37, Tērbatas ielā 20, 28 un Blaumaņa ielā 14.  

Apsekos ar Rīgas pašvaldības finansiālu atbalstu atjaunotās pilsētas kultūras mantojuma ēku fasādes 

2016-07-12

Trešdien, 13.jūlijā, plkst.10.30 Rīgas domes priekšsēdētaja vietnieks Andris Ameriks kopā ar RD Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu apsekos  ar Rīgas pašvaldības finansiālu atbalstu atjaunotās pilsētas kultūras mantojuma ēku fasādes  - Lāčplēša ielā 37, Tērbatas ielā 20, 28 un Blaumaņa ielā 14.  

Vidi degradējošu būvju komisijas sēdē lems par vairākām vidi degradējošām būvēm Āgenskalna apkaimē 

2016-07-07

Piektdien, 8.jūlijā, plkst.10.00 Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisijas sēdē (R.Vāgnera ielā 5, Rīgā, 302.kabinetā) lems par vairākām vidi degradējošām būvēm Āgenskalna apkaimē - Nometņu ielā 60 un 62, kā arī TV-radio torņa klasifikāciju. Komisijas sēdē ir aicināti piedalīties degradējošo būvju īpašnieki. 

Rīgas domes Īpašuma departaments piedalījās starptautiskajā tikšanās par tukšo ēku un teritoriju pagaidu lietošanu 

2016-06-28

Rīgas pašvaldība kopš 2015.gada septembra piedalās ERAF finansētās programmas URBACT III projektā “Tukšo ēku un teritoriju pagaidu lietošana kā jauns pašvaldības instruments ēku degradācijas novēršanai un pilsētvides revitalizācijai” (REFILL).

Natālijas Draudziņas vidusskolas un Centra Humanitārās vidusskolas ēkās  norit otrās kārtas atjaunošanas darbi

2016-06-13

Pirmdien, 13.jūnijā, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu un audzēkņiem no dažādām Rīgas skolām iepazinās ar paveiktajiem un plānotajiem Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas un Rīgas Centra Humanitārās vidusskolas ēku otrās kārtas atjaunošanas darbiem.

Rīgas domes vadība apsekos Natālijas Draudziņas vidusskolas un Centra Humanitārās vidusskolas ēku atjaunošanas darbus

2016-06-10

Pirmdien, 13.jūnijā, plkst.11.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu un audzēkņiem no dažādām Rīgas skolām iepazīsies ar paveiktajiem un plānotajiem Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas un Rīgas Centra Humanitārās vidusskolas ēku atjaunošanas darbiem.

Labiekārtojamā Rīgas 84.vidusskolas teritorijā pie Deglavas ielas kalna izstādīs arī laikmetīgās mākslas darbus

2016-06-07

Rīgas 84.vidusskolas teritorijā pie pērn izveidotā jaunā kalna Deglava ielā patlaban sākti vērienīgi būvdarbi, pēc kuru noslēgšanās nākamgad gan skolēniem, gan iedzīvotājiem būs pieejama vērienīgs sporta komplekss un atpūtas zona, kas tiks papildināta ar laikmetīgās mākslas darbiem.

Iepazīstinās ar sāktajiem un plānotajiem teritorijas labiekārtošanas darbiem teritorijā pie Deglava ielas kalna

2016-06-06

Otrdien, 7.jūnijā, plkst.10.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu, Latvijas Mākslas akadēmijas profesoru Aigaru Bikši un audzēkņiem no dažādām Rīgas skolām iepazīsies ar paveiktajiem labiekārtošanas darbiem un ar plānotajām iecerēm plašajā Rīgas 84.vidusskolas teritorijā, Lielvārdes ielā 141, kas atrodas pie Deglava ielas kalna.

Piespiedu kārtā nojauks graustus Pērnavas ielā  28 un Dzirnavu ielā  123

2016-05-23

Šodien, 23.maijā, Rīgas domes Īpašuma komitejas sēdē deputāti apstiprināja lēmumus par divu Rīgas graustu sakārtošanu piespiedu kārtā.

Lepojamies! Arhitektūras lielo gada balvu saņem Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

2016-05-20

Šogad konkursa "Latvijas Arhitektūras gada balva 2016" Lielā gada balva piešķirta Latvijas Nacionālajam mākslas muzejam, kura rekonstrukcijas autori ir biroji "Processoffice", "Andrius Skiezgelas Architecture" un SIA "Arhitektoniskās izpētes grupa".

Vairākām VNĪ apsaimniekotām ēkām Rīgā nosaka grausta statusu un piemēro paaugstinātu nodokļa likmi

2016-05-20

Rīgas domes Īpašumu departamenta Vidi degradējošu būvju komisija piešķīrusi četrām VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) pārraudzībā esošām ēkām A un B kategorijas grausta statusu, līdz ar to palielinot arī piemērojamā nodokļa likmi.

Deviņām VNĪ ēkām Rīgā nosaka grausta statusu un piemēro paaugstinātu nodokļa likmi

2016-05-19

Rīgas domes Īpašumu departamenta Vidi degradējošu būvju komisija nolēmusi piešķirt deviņām VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) pārziņā esošām ēkām A kategorijas grausta statusu.

Danenšterna namam piešķir vidi degradējošas būves statusu, īpašniekam piemērojot paaugstinātu nodokļu likmi

2016-05-13

Ēkai Rīgā, Mārstaļu ielā 21 jeb Danenšterna namam, piešķirts vidi degradējošas būves statuss, bet īpašniekam piemērota paaugstināta nodokļu likme.

Latvijas Nacionālo mākslas muzeju 4.maijā apmeklē vairāk nekā 19 000 cilvēku

2016-05-11

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenā ēka pēc trīs gadu pārtraukuma, kuros tika veikti grandiozi rekonstrukcijas, renovācijas un jauna apjoma izbūves darbi, 4.maijā vēra durvis apmeklētājiem.

Atbalsta papildu 165 000 eiro piešķiršanu Rīgas kultūras pieminekļu atjaunošanai

2016-05-03

Tiks piešķirti papildu 165 000 eiro, lai līdzfinansētu Rīgas kultūras pieminekļu atjaunošanu, šodien, 2.maijā, vienojās Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas deputāti.