Izdrukāt

Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoram “Ēnu dienā” seko 11 ēnas no dažādām skolām

2016-02-10

Šodien Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs “Ēnu dienā” kopā ar 11 ēnām no dažādām skolām apmeklēja atjaunoto Latvijas Nacionālo mākslas muzeja ēku.

Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoram “Ēnu dienā” sekos  11 ēnas no dažādām skolām

2016-02-09

Trešdien, 10.februārī, Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs “Ēnu dienā” kopā ar 11 ēnām no dažādām skolām apmeklēs atjaunoto Latvijas Nacionālo mākslas muzeja ēku un iepazīsies ar plānotajiem rekonstrukcijas darbiem VEF kultūras pilī.

Telefonintervija ar Latvijas restaurācijas biedrības pārstāvis Robertu Vecumu-Veco

2016-02-09

Rīgā gaidāms seminārs, kurā tiks runāts par pieteikšanos pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai kultūras pieminekļu restaurācijai un atjaunošanai. 

Iedzīvotāji izrāda lielu interesi par iespēju saņemt pašvaldības līdzfinansējumu kultūras pieminekļu restaurācijai un atjaunošanai

2016-02-08

Šodien, 8.februārī, Rīgas domē notika seminārs, kurā iedzīvotāji izrādīja lielu interesi un klātienē noskaidroja aktuālos jautājumus un informāciju par iespēju saņemt līdzfinansējumu kultūras pieminekļu restaurācijai un atjaunošanai.

Latvijas radio intervija ar RD Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu

2016-02-08

Situācija ar graustiem Rīgā uzlabojas. Šobrīd graustu skaits Rīgā ir 328 un vēl 62 objekti degradē pilsētas vidi. Lai apkarotu šo problēmu tiek paaugstinātu nodokļu likme. Departaments saredz, ar citu risinājumu, redzot to, ka ēkas apsaimniekotājs nerūpējas par ēkas apsaimniekošanu, tad departamentam ir tiesības ēku pārņemt savā paspārnē, novērtēt kādā stāvoklī ēka atrodas, to atjaunot vai nojaukt.


Rīgas pašvaldība nojauks graustus Valmieras ielā un Augļu ielā

2016-02-08

Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas deputāti pirmdien atbalstīja graustu nojaukšanu Valmieras ielā 15 un Augļu ielā 1a.

Līdz 1. martam tiks pabeigti vidi degradējošas ēkas Brīvības ielā 78a demontāžas darbi

2016-02-05

Piektdien, 5.februārī, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu un atbildīgajiem pašvaldības speciālistiem apsekoja A kategorijas vidi degradējošās ēkas Brīvības ielā 78a demontāžas darbus.

Seminārā skaidros par pieteikšanos pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai kultūras pieminekļu restaurācijai un atjaunošanai (MAINĪTA NORISES VIETA)

2016-02-04

Pateicoties lielai atsaucībai ir mainīta semināra par pieteikšanos pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai kultūras pieminekļu restaurācijai un atjaunošanai norises vieta - tiekamies Rīgas domē!

Pirmdien, 8.februārī, plkst.15 notiks seminārs, kurā visi interesenti ir aicināti noskaidrot aktuālos jautājumus un informāciju par iespēju pieteikties līdzfinansējuma saņemšanai kultūras pieminekļu restaurācijai un atjaunošanai.

Andris Ameriks apsekos vidi degradējošas ēkas Brīvības iela 78a demontāžas darbus

2016-02-04

Piektdien, 5. februārī, plkst.10.00 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu un atbildīgajiem pašvaldības speciālistiem apsekos A kategorijas vidi degradējošās ēkas Brīvības ielā 78a demontāžas darbus. 

Kultūras pieminekļu īpašnieki Rīgā var pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam to atjaunošanai

2016-02-01

No šodienas var iesniegt pieteikumus Rīgas pašvaldības līdzfinansējuma kultūras pieminekļu restaurācijai un atjaunošanai saņemšanai.

No februāra līdz marta vidum kultūras pieminekļu īpašnieki Rīgā var pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam to atjaunošanai.

2016-01-25

Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisija šodien, 22.janvārī,  apstiprināja konkursa par Rīgas pašvaldības līdzfinansējuma kultūras pieminekļu restaurācijai un atjaunošanai nolikumu.

Rīgas graustu sarakstā iekļauj valsts īpašumu Mazajā Ozolu ielā; aicinās būvi nojaukt

2016-01-22

Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisija šodien graustu sarakstā iekļāva valstij piederošu būvi Mazajā Ozolu ielā 1, kas, pēc komisijas locekļu secinātā, esot demontējama.

13 Rīgas skolās uzstādīs ugunsdrošības sistēmas

2016-01-18

13 Rīgas skolās uzstādīs ugunsdrošības sistēmas

Ugunsdrošības jautājums aktualizēts pēc rudenī notikušā ugunsgrēka Juglas vidusskolā. Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs pauž, ka ar laiku plānots šādas ugunsdrošības sistēmas ieviest visās Rīgas skolās.


Rīgas domes Īpašuma departaments piedalīsies Latvijas kampaņā „Mācies būvniecību”

2016-01-13

Šodien, 13.janvārī, plkst.13.00 prese konferencē pamatskolā “Rīdze” (K. Valdemāra ielā 2) tiks dots starts kampaņai “Mācies būvniecību”, kuras organizatoriskais sadarbības partneris ir arī Rīgas domes Īpašuma departaments.

Garantijas remontā novērsīs bojājumus atjaunotā LNMM stiklotajā ātrijā; tas nebūs pieejams apmeklētājiem

2016-01-08

Pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) ēkas jaunā apakšzemes apjoma stiklotajā ātrijā būvniecības procesa laikā ir radies divu stiklu pakešu aizsargslāņa bojājums, tādēļ tuvāko dienu laikā tiks veikta stikla konstrukciju bojātās daļas aizsargslāņa nomaiņas garantijas darbi.